O nás

Kdo jsme

Agentura Grafitek.sk

Měníme nápady na funkční online řešení. Od tvorby webstránek, přes jejich správu a servis, až po optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Přinášíme stabilitu a bezpečnost vašich byznys aktivit v online světe.

Naše směřování

VIZE

Dobrých řešení je hodně. Rozdíl mezi dobrým a skvělým je ve smyslu pro detail a ve funkčnosti. Díky naši práci se z dobrých řešení stanou skvělá. Pomáháme s orientaci a úspěchem v online světě.

Zaměření

Vytváříme webstránky a e-shopy, které přizpůsobujeme skutečným potřebám jejich uživatelů. Dlouhodobě úspěšné projekty si zároveň vyžadují pravidelnou starostlivost a podporu. Optimalizujeme se smyslem pro detail.

POSLÁNÍ

Agentura Grafitek.sk proměňuje nápady na funkční online řešení. Počínajíc tvorbou webstránek, přes jejich správu a servis, až po optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Přinášíme stabilitu a bezpečí vašich byznys aktivit v online světě.

Naše začátky

Společnost Grafitek.sk s.r.o. vznikla v záři 2011. Formování a příběh naši značky se ale začali psát o hodně dřív – už v roce 2005. Následující roky jsme se věnovali reklamním, inzertním a propagačním činnostem – grafickým pracím.

V roce 2009 jsme do našeho portfolia služeb přidali tvorbu stránek a sazbu tiskovin. Časem jsme tyto aktivity rozšířili o kopírovací služby, prodej tonerů, servis tiskáren a grafické práce. Vzhledem k rostoucí poptávku a pokrok v podnikání, jsme se rozhodli pro přechod ze živnosti na podnikání formou s.r.o., což zároveň bylo i strategickým krokem.

Hodnoty, jimiž se řídíme

JEDNODUCHOST

VÝZVA:
Dělej jednoduše a precizně. Ze složitých řešení děláme řešení jednoduché. Vnášíme prvky originality a použitelnosti.

 

#jednoduchoaprecizne

DŮSLEDNOST

VÝZVA:
Soustřeď se na detaily. Naše pozornost je zaměřena na smysl pro detail. Všechny projekty důsledně dotahujeme do konce.

 

#smyslprodetail

STAROSTLIVOST

VÝZVA:
Zabezpečuj starostlivost a podporu. Dbáme o společný pokrok nejen u projektů. Váš úspěch je i náš úspěch.

 

#spolecnypokrok

Pokrok

Čas a doba pokročily, klienti si vyžadují nové, efektivnější a originální řešení  – zejména v online prostoru.  Proto jsme v roce 2017 přišli na trh s dalšími službami v oblasti online marketingu – správa Facebook stránek, Google reklamních kampaní i Facebook reklamních kampaní.

SEO – optimalizace webové stránky pro vyhledávače. Rozšíření o tuto službu jsme přinesly v roce 2018. Hledali jsme způsoby, jak dokážeme posunout webové stránky našich klientů na přední místa ve vyhledávačích bez nutnosti placené reklamy.

V roce 2019 jsme se rozhodli zjednodušit portfolio služeb. Chceme přinášet na trh jenom ty nejžádanější a nejkvalitnější služby, které klient potřebuje pro rozvoj svého podnikání v online světě.

Měníme nápady na funkční online řešení.

Dobrých řešení je mnoho. Rozdíl mezi dobrým a skvělým je v smyslu pro detail a ve funkčnosti. Díky naší práci se z dobrých řešení stávají skvělé. Pomáháme s orientací a úspěchem v online světě.  Zaujal vás náš příběh a naše služby? Vyžádejte si nabídku na tomto odkaze a pojďme společně poměnit nápady na funkční online řešení.

Naši spokojení klienti

  • DigitálnyNomád
  • NábytokLagúna
  • MojKočik
  • Servis
  • Autoservis
  • NanoHouse
  • PizzaBowling
  • Impakt

Máte zájem o naše služby?

Mám zájem o služby a chci nabídku s cenovou kalkulací.